Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş, 55 yılllık tecrübesi ile bugün gelinen noktada tüm ürün gamında dünya standartlarında çeşitli gövde ve boyutlarda redüktör üretimi yapmaya devam etmektedir. Gelişen dünya piyasasında önemli üreticiler arasında yer alabilmek adına yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla beraber en kaliteli ürünü en uygun maliyette üretmeye çalışıyoruz. Ülke ekonomimizin ithalat değil ihracatla büyüyeceğini bilincinde olarak bu ilke doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Her yıl uluslararası sektörel fuarlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek ülke üretimini dünyaya duyurma çabalarımız eksilmeden devam etmektedir.

Öztekfen redüktör ülke ekonomimizin üretimle yükseleceğinin farkında olarak üretimin en önemli katma değeri olan vasıflı çalışan yetiştirme konusunda mesleki okullarla yaptığımız çalışmalarımızla; lise çağındaki gençlerimizi gelecek yıllarda değerli bilgili ve vasıflı bireyler olarak ülke sanayisine kazandırmak adına projeler üretmeye devam etmekteyiz.

Öztekfen Redüktör birçok çeşitte ürettiği redüktörler dışında yurt içindeki makine üreticilerinin sonsuz redüktör ihtiyacını karışlamak için 2017 yılında sonsuz redüktör üretimine başlayarak ürün yelpazesine genişletmiştir. Bu alanda da en uygun maliyette en kaliteli ürün üretimiyle ülkemizdeki makine üreticilerine çözüm ortağı olmaya devam ederek ithalat değil ihracat politikamızı eyleme dönüştürmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Öztekfen Redüktör müşteri memnuniyeti, iyi hizmet ve güvenilirlik esasına dayalı iş ortaklarımıza daha hızlı hizmet vermek adına yurt dışı ve yurt içi pazara yakın olma prensibini benimsiyoruz.

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri sonucu 1998 yılında İzmir ve Ege Bölgesi redüktör ve motor ihtiyacına daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla İzmir şubesi açılmıştır.

Öztekfen Redüktör uluslararası idari proseslerde olduğu gibi satış ve pazarlamanın önemine binayen satış ve üretim operasyonlarını ayırarak tedarikçilerimize sağladığımız satış ve satış sonrası hizmetin daha hızlı ve etkin olması; müşteri memnuniyetini daha fazla önemseyerek daha hızlı çözümler yaratmak için Limit Motor ve Redüktör Ltd. Şti. kurulmuştur.

Limit Motor ve Redüktör Ltd. Şti. İzmir ve çevre illerde daha hızlı hizmet verebilmek için yeni, genç ve dinamik kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak yola çıkmıştır.

Saygılarımla,
Onur Civcik
Genel Müdür